Loading…

Modele bizhuterish

Letra e murit dhe Tapiceria do të jenë Gjithashtu me Lule për një ambiant më Romantik e natyral dhe do të kontribuojnë për ta transferuar shtëpinë tuaj në një kopsht të Vërtetë./k.s/lulet Gjithashtu janě përdorur Edhe në kapuçë, nga Artisti i luleve në Brooklyn , Joshua Werber, i Cili i DHA jetë kryeveprave të vërteta të dedikuara piktorëve që bënë historinë e Artit Amerikan, sipas The New York Times Style Magazine. Lulet në këtë mënyrë shfaqen në pasarelat e Errësira Botës, lulëzojnë në pjatat e kuzhinierëve, pasurojnë pamjen e të famshmeve, lulëzojnë në kafene, Japin një Kontakt ekologjik me ambientin e-m. dhe kanë bërë për Vete troisiéme që kanë Instagram, të cilët kanë publikuar Rreth 170 milionë PosTime me #flowers dhe #flower. Kjo është AJO që del nga një monitorim i kryer nga espresso communication për Bigi cravatte Milano në MBI 30 botime ndërkombëtare të dedikuara për stilin e jetesës, çështjet aktuale dhe tendencat në fushën e modës, ushqimit, por Edhe dizajnit dhe Artit për të kuptuar se çfarë do ta veçojë sezonin e ardhshëm. Shumë Marka kanë vendosur të përdorin MODELE Origjinale me Lule dhe Kontraste të ngjyrave për t`i dhënë jetë krijimeve të Tyre. Sot, siç raporton l`époque irlandaise, gjithnjë e më shumë njerëz eksperimentojnë tendencën e luleve Duke e futur në xhaketa, këmisha, t-shirt, me ngjyra të ndritshme, me detaje dhe printime në formën e luleve. Një déjà vu? La ndoshta. Por AJO që është e Sigurt është se kurrë më parë këtë vit Energjia vitale e luleve shpërthen në jetën e përditshme, Duke infektuar të Errësira sektorët, nga Moda në stilin e jetës. KY është një Flower-boom, një shpërthim i petaleve i ngjyrosur me Aroma të formave dhe madhësive të ndryshme, që Gjithashtu magjeps Yjet dhe bëhet AVP i padiskumarhëm i tendencave të Reja, Duke zbuluar kuptimin simbolik të luleve, një emblemë pastërtie, rilindjeje dhe Shprese. Dhe përsëri në Paris, raporton le nee York Times, në një Treg të Vogël me Lule në l`Ile de la cité, kohët e fundit u prezantua një linjë bizhuterish me Lule të freskëta dhe aromatike të firmës stephanie d`HEYGERE. Outre de nombreux modèles élégants, la collection Diamond spot comprend la célèbre bague-Princess Diana avec le saphir au centre entouré de diamants, belles, boucles d`oreilles or, pendentifs élégants et autres modèles uniques décorés de saphirs.

Un saphir bleu est censé être une pierre d`amour. Dans la boutique de bijoux Diamond spot, trouvez des bijoux avec des saphirs naturels et non traités de Thaïlande, dans des nuances infinies de bleu. Leur haute qualité est assurée par les sociétés certifiées YUDC, TGL ou GRS. Lule Gjithashtu hyjnë në kuzhinat e shefave dhe pastiçerët i Japin jetë krijimeve të imagjinatës në kuzhinë. Arsyeja NUK është Vetëm estetike, por e shëndetshme. Siç raporton huffingtonpost, është vërtetuar shkencërisht se Lulét kanë një antioksidant të fuqishëm. Tiranë, 26 mars/atsh/.-nëse për Lucio Battisti Ishin kopshtet e Marsit që Vishen me ngjyra të Reja, në pranverë-verë janě rrobat dhe aksesorët, por Edhe instalimet artistike, elementët e dizajnit dhe ushqimi që duhet të mbulohen me Lule. Sur l`échelle du moh, une pierre précieuse bleue, en raison de sa dureté extraordinaire, avec un rubis, est juste derrière les diamants. Il est très résistant aux rayures et convient à l`usure quotidienne.

Lulet shfaqen Kudo Duke u bërë istet e padiskumarhme: ATO shfaqen në fustanet e gjata, të shkurtra, në pallto, lulëzojnë në bluza dhe t-shirt dhe zbukurojnë çantat, këpucët dhe atletet..